Služby

Naša firma neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú požadované služby so všetkým komfortom. Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní, akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.

Núdzové otváranie a servis

Vykonávame servis a montáže brán, okien a dveí, pri ktorých používame najkvalitnejšie materiály od tých najlepších výrobcov. Taktiež núdzové otváranie dverí non stop tel. 0905 415 645.

Montáž brán

Garážové brány sú určené hlavne pre štandardné garáže, dvojgaráže alebo vjazd do hromadných garáží. Vyrábané sú z rovnankých komponentov ako priemyselné brány, ktoré sú určené pre vysoké prevádzkové zaťaženie. Odlišujú sa od priemyselných brán len svojim vonkajším vzhľadom a použitým pohonom. Konštrukcia a povrchová úprava zaisťuje vysokú prevádzkovú použitelnosť a dlhú životnosť.

Montáž okien

K montáži okien a dvier využite naše služby a skúsených a vyškolených pracovníkov. Vykonávame kompletné montáže ako zameranie okien a spracovanie cenových kalkulácií, doprava okien na miesto nami vykonávanej montáže. V prípade rekonštrukcií navrhneme optimálne technické riešenie nových okien.

Montáž dverí
Vykonávame výmenu a montáž dverí vchodových (bezpečnostných dverí z ocele i plastových dverí) a dverí interiérových (masívnych drevených, dverí vnútorne fóliovaných, dverí drevených bez povrchovej úpravy i laminovaných dverí), ktoré Vám profesionálne namontujeme a osadíme. Využite naše služby, kvalitou nami vykonanej práce budete určite spokojní.

 


Kontakt

Brany-okna-dvere bod

Krásnohorská 3
BRATISLAVA
851 070905 415 645