O nás

Ponúkame Vám naše produkty a služby v odbore montáže a servisu (núdzové otváranie dvier , oprava zámkov ...) výplní stavebných otvorov (brány-okná a dvere - garážové ,plastové , bezpečnostné , interiérové ...). Pracujeme na profesionálnej úrovni, ktorú zabezpečujú iba vyučení a vyškolení odborníci. Našou snahou je vybudovať fungujúcu firmu, na ktorú sa naši zákazníci vždy radi znova obrátia. Sme si vedomí, že to možno dosiahnuť iba poctivo odvedenou prácou, spoľahlivosťou a maximálnou snahou uspokojiť priania a požiadavky zákazníka za rozumné ceny, pretože kvalita nami vykonávaných služieb nie je podmienená vysokými cenami.

                          non-stop 0905 415 645             

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Predaj, montáž a servis dverí, okien, zárubní, kovania, vložiek, panoramatického priezorníka, prídavných zámkov, bezpečnostných retiazok, doraz otvorenia dverí, samozatváračov dverí. Výplne stavebných otvorov

Spoločnosť BOD dodáva dvere, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky na zabezpečenie bytov a domov. Dvere majú štandardný vzhľad a tým neupútajú pozornosť. Zlodej bude nepríjemne prekvapený. Vy a váš majetok budú v bezpečí. Bezpečnostné dvere sú vyrábané na Slovensku s dlhodobou tradíciou. Dvere majú všetky testy kriminalistického ústavu s možnosťou protipožiarnej odolnosti.

Prvoradým cieľom našich služieb je spokojnosť zákazníka a jeho pocit bezpečia. Priamo u zákazníka robíme bezplatné konzultácie a vytvárame najoptimálnejšie riešenia.

Naša spoločnosť dodáva výplne stavebných otvorov (okná, dvere, ...) vo vysokej kvalite už viac ako 10 rokov. Sme k dispozícii non-stop na telefónnom čísle pre neočakávané udalosti (otváranie dverí, oprava poškodených zámkov, ...).

Služby:

- Záručný a pozáručný servis je pre nás samozrejmosťou
- Prevádzame servis produktov aj od iných výrobcov
- 24 hodinová pohotovosť   0905 415 645
- Bezplatné konzultácie
- Núdzové otváranie dverí 24 hodín denne
- Odborná montáž od zárubní, dverí, zámkov, kovania, …, až po retiazky

Spoločnosť BOD si uvedomuje, že spokojnosť zákazníka je najlepšia hodnota, ktorú môže za svoje služby získať. Preto sa hneď od svojho vzniku zameriava na získanie si dôvery zákazníka vo svoje výrobky pomocou poskytovania najvyššej kvality a záruk. Výrobky, ktoré montujeme sú nepretržite pod drobnohľadom našich odborníkov. Všetky montované výrobky sú skontrolované a označené kontrolnou známkou.

Naši pracovníci sú priebežne školení o nových produktoch, službách, postupoch a aktuálnom vývoji v oblasti, na ktorú sú špecialisti. Pomôžeme Vám našimi odbornými a vždy aktuálnymi radami pri rozhodovaní sa najvhodnejšieho riešenia.


Kontakt

Brany-okna-dvere bod

Krásnohorská 3
BRATISLAVA
851 070905 415 645